O mnie

Kosmetolog Świecie

Nazywam się Marika Sakowicz. Jestem kosmetologiem i linergistką. Ukończyłam studia z Kosmetologii na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku uzyskując tytuł magistra. Poza zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej, specjalizuję się w makijażu permanentnym brwi oraz makijażem permanentnym ust. Ukończyłam szkolenia u najlepszych linergistek w Polsce m.in. Katarzyny Teresiak, Agnieszki Majewskiej, Pauliny Osinkowskiej, Mileny Gronczewskiej-Zientarskiej oraz Magdaleny Grochulskiej, uzyskując tytuł MasterClass. Makijaż permanentny wykonuje technikami Ombre Brows, Satin Brows oraz Insta Brows.

Już od kiedy byłam dzieckiem interesowałam się kosmetykami, które podbierałam mamie jak tyko tego nie widziała. Jestem pewna, że całe zainteresowanie branżą kosmetyczną wzięło się z tego, że moja mama posiada własny salon kosmetyczny. Od ponad 20 lat znany mieszkańcom Świecia jako Salon Kosmetyczny “Bella” – Anna Sakowicz. Moja mama jest jedną z pierwszych kosmetyczek w tym mieście. Od zawsze jest dla mnie wzorem do naśladowania. Jeśli macie problemy podoligiczne to zapraszam do zapoznania się z jej ofertą w zakładce „Podolog”.

O mnie
Marika Sakowicz

Jeśli chodzi o moją osobę to przede wszystkim stawiam na samorozwój. W 2020 roku napisałam pracę licencjacką, w której badałam jak makijaż permanentny ułatwia życie współczesnych kobiet. W pracy tej badałam również wpływ makijażu permanentnego na samoocenę kobiet. Oprawiona na różowo praca licencjacka jest dostępna do przeczytania w moim gabinecie. W 2023 roku ukończyłam studia magisterskie, w pracy magisterskiej badałam świadomość kobiet na temat cellulitu.

Ukończyłam wiele szkoleń, warsztatów i kursów, z których część certyfikatów znajdują się poniżej. Ponadto każdego dnia dążę do perfekcji w swoim zawodzie co sprawia mi wiele radości i satysfakcji, dzięki temu moja pasja staje się moją pracą. Jestem pewna, że moja oferta zabiegów spełni Twoje oczekiwania. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie? Zapraszam na moje media społecznościowe.

Marika Sakowicz

mgr. Marika Sakowicz

Właścicielka

Certyfikaty